KURUMSAL

Tüm modern şehirler, gelişen dünyaya paralel biçimde, ortaya çıkan yenilikleri ve gelişmeleri bünyesinde barındırmak zorun kalıyor. Bu durum, insanların hayatlarınız kolaylaştıran ve güzelleştiren birçok yeniliğin ortaya çıkmasına imkan verse de beraberinde bazı sorunları da getirmekte. Özellikle uzun geçmişe sahip büyük şehirlerde, nüfus yoğunluğunluklarına paralel şekilde artan otomobil sayıları cadde ve sokakların en büyük sorununu ortaya çıkarmaktadır : PARK SORUNU!

PARK ON PARK, akılcı otopark çözümleri ile, şehirlerdeki otopark sorunu ortadan kaldırmaya yönelik önemli adımlar atmayı hedeflemektedir. Şehirlerin dokusuna zarar vermeden, çevreye duyarlı sistemleri ile PARK ON PARK ürünleri otomobil kullanıcılarının otopark sorununa kalıcı çözüm olacaktır.

Farklı ihtiyaçlara ve fiziksel durumlara göre en uygun çözümü sunabilmek için çok geniş bir ürün yelpazesine sahip PARK ON PARK, ayrıca projeye bağlı olarak özel tasarım ve üretim de yapabilmektedir.

Konusunda dünyadaki son teknolojileri bünyesinde barındıran ürünleri ile PARK ON PARK, kalite standartlarını karşılayan, kaliteli, güvenilir bir dünya markası olmayı hedeflemektedir.

PARK ON PARK… Akılcı otopark çözümleri